poradíme vám

MÁTE SPECIFICKÉ POTŘEBY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ?

Kombinací Vašich potřeb a našich zkušeností dokážeme vytvořit digitální řešení pro Vaše uživatele.

Tvorba webové aplikace

Pro společnost Labit
Fidoma logo

Bydlení v Krkonoších s.r.o. je společnost spadající do skupiny Labit. Společně vytvořili projekt Pod Slunečním vrchem, který je jedinečným dílem od architektů z Ateliéru, sto sedmdesát sedm z Vrchlabí. Cílem projektu je vybudovat a prodat novou ekologickou výstavbu domů v areálu společnosti Labit.

Naše Cíle:

  • Moderní webové stránky s vlastní administrací
  • Interaktivní prvky webu
  • Vytvoření databáze + rezervačního systému
  • Vytvoření formulářů
  • Seo optimalizace

Postup naší práce:

Když jsme od společnosti Labit dostali zadání na vytvoření webové aplikace, tak jsme měli okamžitě představu o tom, jak budou webové stránky vypadat. Jelikož jsme od klienta měli spoustu grafických materiálů, tak jsme se mohli pustit rovnou do práce.

V první řadě jsme se pustili do tvorby vzhledu celé aplikace, a to jak vzhledu pro návštěvníky webu, tak i vzhledu pro administrační prostředí.

Na úvodní stránku webu jsme vytvořili interaktivní mapu, která je napojená na databázi volných bytů. Mapu jsme dělali tak, že jsme vzali grafické podklady a ty jsme překreslili do SVG křivek. Pomocí skriptů a PHP funkcí jsme každé křivce přiřadili svou hodnotu a napojili jsme ji na databázi. Interaktivní mapa funguje tak, že návštěvník stránky najede na některou z budov, která je na obrázku a díky tomu se mu zobrazí informace o této budově. Při kliknutí na budovu se otevře interaktivní náhled pater budovy. Princip je zde stejný jako v náhledové časti. Při najetí se zobrazí detail patra a při kliknutí se uživatel proklikne na další detail budovy. Takhle se uživatel prokliká až k detailu jednotlivého bytu a má možnost si byt rezervovat nebo si stáhnout celý detail bytu v PDF souboru.

Case study - Fidoma reality
Case study - Fidoma reality
Case study - Fidoma reality
Case study - Fidoma reality
Case study - Fidoma reality
Case study - Fidoma reality

Další chytrá věc, kterou jsme na stránkách vytvořili je ceník s filtrem. Tenhle ceník je opět napojen na databázi, tudíž vždy obsahuje aktuální informace o ceně a obsazenosti. Kromě ceny a obsazenosti bytů lze nastavit, v jakém patře byt hledáte, jak velký byt hledáte a kolik místností má byt obsahovat.

Jelikož celý web obsahuje spoustu informací, tak před námi stála velká výzva. Chtěli jsme dosáhnout toho, aby byl web přehledný a návštěvník se v něm snadno orientoval. Takže jsme vymysleli způsob, jak dostat všechny podklady na web a zároveň nechat stránky vzdušné a přehledné. Na stránky, které obsahovaly hodně textů a informací, jsme vytvořili interaktivní přepínání, takže jsme na stránku mohli nahrát všechny soubory a informace. Díky tomu si tak návštěvník stránek mohl zobrazit pouze obsah, který chce vidět.

Před spuštěním projektu jsme všechny funkce testovali na našem testovacím serveru a dolaďovali jsme veškeré detaily, aby aplikace fungovala tak jak má. Po dokončení posledních úprav jsme hotový projekt bydlenivkrkonosich.cz předali našemu klientovi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.