poradíme vám

MÁTE SPECIFICKÉ POTŘEBY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ?

Kombinací Vašich potřeb a našich zkušeností dokážeme vytvořit digitální řešení pro Vaše uživatele.

Naši klienti

Ukázka naší práce

Ukázka naší prace

Webová aplikace

Moderní webová aplikace pro prodej bytů v krásném prostředí Krkonošských hor. Zákazník si může vybírat v seznamu volných bytů nebo pomocí interaktivní mapy. Na mapě si postupně zvolí budovu, patro a nakonec byt, kde rovnou uvidí i rozložení místností. Samozřejmostí je přehledná galerie exteriéru a interiéru. Celý web zaujme svou přehledností a elegancí. Pro zákazníky jsou velmi zajímavé interaktivní prvky a možnost “proklikání” se všemi možnostmi.

Ukázka naší prace

CRM Systém

Pro zákazníka jsme vytvořili a následně spravujeme kompletní firmení CRM systém. Systém je napojen na databázi a obsahuje všechna citlivá firemní data. Bezpečnost u takových projektů je u nás na prvním místě.

Ukázka naší prace

Prezentační web

Jednostránkový přehledný web, který napomáhá dobré věci. V tomto případě se jedná o rekonstrukci školy pro děti s postižením. V takových případech je nutné zvolit optimální, málo komplikovaný design, který podá dostatečné množství informací a neodradí návštěvníka. Potencionální dárce vidí skutečné příběhy dětí, fotky dětských výtvorů a ví přesně, kde jeho peníze pomáhají. Dárce může zaslat peníze na transparentní účet a zjistit i celkovou naspořenou částku.

ukázka profesionalního prezenčního webu

Prezentační web

Pro klienta jsme vytvořili webové stránky o investičním poradenství. Stránky musí zaujmout, působit dostatečně seriózně, ale ne nudně a změnit návštěvníky v zákazníky. Webová stránka zaujme hlavně interaktivními prvky, které udrží zájem návštěvníka a zajistí, že si projde celé webové stránky. Pokud návštěvník nebude aktuálně potřebovat investiční poradenství, jistě si na stránky vzpomene i později.

ukázka velkého prezenčního webu pro firmu

Prezentační web

Společnost Collegas sdružuje finanční odborníky a zajišťuje řešení všech životních situací. Postarají se o Vaše bydlení, pojištění veškerého majetku a vyřeší Vaše případná životní rizika. Úvodní stránka Vás dokáže zaujmout uklidňující barvou a příjemným uživatelským rozhraním. Volba vhodných barev a rozložení webu je u solidní firmy velice důležité. Již na první pohled vzbuzují webové stránky důvěryhodnost a tím pádem i přilákají více zákazníků.

ukázka realitního webu

Prezentační web

Nabídka realit má velkou konkurenci a proto je nutné zaujmout na první pohled přehlednými a zajímavými nabídky. Přesně tento cíl se daří. Webová stránka je přehledná a správně systematicky rozdělena do kategorií. Pří hledání prodeje nebo pronájmu lze využít seznam inzerátů nebo mapu, díky které může klient vybírat podle zvolené lokality. Již v náhledu inzerátu lze vidět nejdůležitější informace jako je cena, rozloha a počet pokojů.

Case studies

KOMPLEXNÍ VIRTUALNÍ IDENTITA

Začínající finančně poradenská firma Fiduciam potřebovala urgentně založil digitální firemní identitu. Naše řešení byl brand manuál, moderní webové stránky a veškeré fyzické dokumenty s firemní grafikou.

WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

Realitní společnost Fidoma potřebovala detailní webové stránky k prezentaci služeb a následné rozšíření o vlastní databázi a další funkce nezbytné pro kvalitní webové aplikace.

INTERAKTIVNÍ WEBOVÁ APLIKACE

Společnost Labit potřebovala novou webovou aplikaci s interaktivní mapou a ceníkem, které by uživatelům graficky a přívětivě představili nabídku dostupných bytů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.